Skip links

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Sizinle iletişime geçelim.

  Güvenlik her insan için büyük bir önem taşır. İçinde yaşadığımız dünya gün geçtikte güvenilmez bir hal alırken, olası tehlikelerden korunmak zorlu bir süreç haline gelmiştir.

  Teknoloji her yerde olduğu gibi güvenlik alanında da işleri çok daha kolay ve kusursuz hale getirir. Dark Group olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ihtiyacınıza uygun güvenlik sistemini belirleyerek güvenliğinizi sağlıyoruz.

  Hareket algılama sensörleri, kapı ve pencere sensörleri, sirenler, dedektörler, kamera sistemleri ve tuş takımı ile kontrol paneli olarak güvenlik sistemlerimizin önemli parçaları arasında yer almaktadır.

  Güvenlik sistemlerini ise kablolu ve kablosuz olarak ayırmak mümkündür. Kablolu sistemler genellikle yeni yapılan yapılarda tercih edilir. Çünkü yapılmış olan yapılarda kablo çekmek oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Kablosuz güvenlik sistemleri, kurulumunda herhangi bir zorluk olmayan, hatta çoğunlukla müşterilerin kendilerinin kurduğu sistemlerdir.

  Doruk Group olarak;

  • Hırsızlık ve mal kaybı gibi durumlarda kapalı devre görüntüleme ve kayıt sistemleri (CCTV),
  • Yangın gibi can sağlığı için tehlikeli durumlarda sensörlü güvenlik sistemleri,
  • Özellikli küçük çocuklu aileler ya da yaşlıların güvenliği için önemli olan görüntülü kapı telefonları,
  • Yabancı kişilerin girişini engellemek için kart okuma, parmak izi, yüz tanıma gibi özellikleri ile giriş/çıkış kontrol sistemleri (ACCESS),
  • Tehlikeli durumları ve can kaybını önlemek amacıyla patlayıcı ve silah tespit dedektörleri,
  • Yabancı araçların girişini engellemek için otomatik araç geçiş kontrol sistemleri,
  • Güvenlik sağlanacak yeri olası dış tehlikelere karşı korumak için çevre güvenlik sistemleri gibi güvenlik sistem seçeneklerimiz ile sizi, ailenizi ve sevdiklerinizi korumak için profesyonel ekibimiz ve teçhizatımız her zaman hizmetinizde.

  BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP ET

  Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.