Skip links

KURUMSAL

— DORUK GROUP

Tüm outsource servislere entegre bir çözüm ortağınız!

Sunduğu hizmet ve servisler ile kurumsal firmalar için yönetimi kolaylştırır, giderleri azaltır ve kaynakların en etkin şekilde kullanımını tesis eder. Doruk Group, özel güvenlik hizmetinin yanı sıra; tesis yönetimi, danışmanlık, temizlik, isg ve sigortacılık alanlarında da uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Tanıtım Filmini İzle Tanıtım Filmini İzle

3 farklı şirket, 250 lokasyon, 2500 kişilik dev kadro!

Doruk Group bünyesindeki üç farklı şirketle 250’den fazla lokasyona yaklaşık 2500 kişi ile hizmet vermektedir. Esnek, şeffaf ve ihtiyaca yönelik çözümler yaratmak, kurumların değişen ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunmak Doruk Group’un temel misyonudur.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz kurum-kuruluşların ihtiyaç ve gereksinimlerini yüzde yüz memnuniyet karşılığı sağlamak ve sunmuş olduğumuz hizmetin kalite standartlarını en üst seviyede tutmaktır.

10+ sektör 250+ hizmet alanı!

2013 yılında Doruk Group şirketleri bünyesine kattığımız United Services markasının sahip olduğu uluslararası çalışma standartları ve know-how ile daha da güçlenerek, hizmet sunumundaki kalite anlayışımızla iş ve çözüm ortaklığı ağımızı genişlettik.

Doruk Group bünyesindeki
çalıştığımız tüm markalar

Doruk Group olarak birlikte çalıştığımız 100+ markaya hizmet vermiş olduğumuz alanda kusursuzca en yakın hizmeti sunabilmeyi hedefliyoruz. Tüm kullandığımız teçhizatlar ise güncel, verimli cihazlar kullanılmakta olup her zaman yeniği takip eden bir şirketiz. Müşterilerimizle her zaman şeffaf, açık ve güvene dayalı bir iletişim kurmayı hedefleriz. Aşağı da sizler için çalıştığımız bir kaç markayı sizlere sunduk.

BİZİ SOSYAL MEDYA’DA TAKİP ET

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.